Знежирювачи і ультрабонди

Показати 1-24 з 38 товарів

Знежирювачи і ультрабонди для гель лаку

   Знежирювачи і дегідратори, застосовуються на першому етапі роботи, ці рідини необхідні що б очистити нігтьову пластину від забруднень, видалити зайву вологу і як наслідок значно підвищити міцність і довговічність вашого манікюру.

   Ці кошти взаємозамінні, але не слід їх плутати, необхідність їх застосування є індивідуальною і залежить від типу ваших нігтів. Пам'ятайте, що рідина для зняття гель-лаку не може замінити ці рідини, вона призначена виключно для зняття гель-лаку і має інший склад.

   Праймери і ультрабонди, (кислотні, безкислотні) прийнято вважати "ґрунтовкою" вони покращують зчеплення між нігтем і покриттям. Якісний праймер без перебільшення є запорукою довговічного манікюру.

   Кислотний праймер піднімає лусочки на нігтьової пластини для максимального зчеплення з матеріалом покриття, він так само має дегидрирующей властивості. Уникайте його потрапляння на шкіру, оскільки в його склад входять агресивні компоненти.

   Безкислотний праймери (ультрабонди) також призначені для посилення зчеплення, проте вони безпечніше для нігтьової пластини, і рекомендовані для застосування тим, у кого крихкі і чутливі нігті. Крім того даний засіб гіпоалергенна.

  Бондери (базове покриття) наноситься тільки після висихання ультрабонда або праймера, після нанесення обов'язково підсушується в лампі.

   Перераховані вище рідини необхідні будь-якому майстрові при роботі з гель-лаком, саме тому в нашому магазині представлені кращі виробники даної продукції за вигідними цінами.

Фільтрувати за

Виробник
більше... менше
Цена
35 грн. 135 грн.
Обсяг
більше... менше
Країна виробник
більше... менше