Допоміжні рідини

Показати 1-24 з 164 товарів

Допоміжні рідини для манікюру і гель лаку

У даній категорії представлені професійні засоби для дегідратації, знежирення, і очищення нігтів, а також для зняття гель-лаків і липкого шару з нігтьової пластини. Крім того, тут ви можете знайти засоби дезінфекції та стерилізації, надзвичайно необхідні для очищення інструменту і робочого місця.

Обезжирювачі і дегідратори, застосовуються на першому етапі роботи, ці кошти необхідні що б очистити нігтьову пластину від забруднень, видалити зайву вологу і як наслідок значно підвищити міцність і довговічність вашого манікюру.

Праймери і ультрабонди (кислотні, безкислотний) прийнято вважати "ґрунтовкою" вони покращують зчеплення між нігтем і покриттям. Якісний праймер без перебільшення є запорукою довговічного манікюру.

Рідини для зняття липкого шару потрібні на завершальному етапі роботи, після сушки манікюру в ультрафіолетовій лампі.

Засоби для зняття гель лаку і акрилу, або Ремувери, іноді зустрічаються під назвою "Tips Off" необхідні для зняття старого покриття, вони прості в застосуванні і зручні в роботі.

Спеціалізовані засоби для дезінфекції та стерилізації необхідні будь-якому майстрові, як професіоналу, так і новачкові, адже без них неможливо утримувати робоче місце в чистоті. Регулярне застосування даних засобів допоможе уникнути небажаних наслідків, і зробить вашу роботу безпечною.

Фільтрувати за

Цена
8 грн. 757 грн.
Виробник
більше... менше
Обсяг
більше... менше
Країна виробник
більше... менше