Машинки, тримери, шейвера

Показати 1-18 з 18 товарів

В даному розділі можливо переглянути інструменти для підстригання волося та обрати оптимальний варіант за вигідною ціною.

Beaty Stage пропонує великий вибір професійних інструментів: машинки, тримери та шейвера.

У нас Ви знайдете інструменти для стрижки відомих брендів, які виготовлені з якісних матеріалів  та гарантією: Wahl та ANDIS.

Wahl Clipper Corporation — провідна американська компанія з виробництва високоякісних професійних перукарських інструментів та аксесуарів яка заснована у 1919 році. Саме ця фірма задавала тон у галузі та запускала під своїм брендом нові категорії товарів. Сьогодні Wahl є фаворитом для професійних перукарів та барберів.

Компанія Andis популярна в 90 країнах. Вона виробляє ручні інструментів для стрижки, випрямлення та висушування волосся.

Електробритви, машинки та тримери є взаємозалежними інструментами для створення оригінальної зачіски та оформлення вус і бороди.

Тому, для того, щоб підібрати потрібний інструмент, треба правильно визначити специфіку у якій Ви працюєте. Дані інструменти можливо використовувати в домашніх умовах або в професійних салонах і барбершопі.

Купити машинку для стрижки волосся, тример та шейвер з безкоштовною доставкою.

Переваги покупки в Beauty Stage:

  • Безкоштовна доставка від 700 грн по всій території країни.
  • Знижки та приємні ціни.
  • Професійна консультація у виборі і використанні.
  • Гарантія якості.
  • Кожен товар оглядають і перевіряють перед відправкою.

Для того, щоб придбати товар потрібно залишити заявку на сайті та наш менеджер зв'яжеться з Вами в максимально короткий термін.

В нашому інтернет-магазині можливо придбати професійні машинки для стрижки волосся, тримери та шейвера за низькою ціною з безкоштовною доставкою. Відправлення замовлення здійснється в день оформлення товару.

Фільтрувати за

Цена
385 грн. 7990 грн.
Вид
більше... менше
Виробник
більше... менше
Тип харчування
більше... менше
Призначення
більше... менше