Машинки, тримери, шейвера

Показати 1-18 з 18 товарів

В даному розділі можливо переглянути інструменти для підстригання волося та обрати оптимальний варіант за вигідною ціною.

Beaty Stage пропонує великий вибір професійних інструментів: машинки, тримери та шейвера.

У нас Ви знайдете інструменти для стрижки відомих брендів, які виготовлені з якісних матеріалів  та гарантією: Wahl та ANDIS.

Wahl Clipper Corporation — провідна американська компанія з виробництва високоякісних професійних перукарських інструментів та аксесуарів яка заснована у 1919 році. Саме ця фірма задавала тон у галузі та запускала під своїм брендом нові категорії товарів. Сьогодні Wahl є фаворитом для професійних перукарів та барберів.

Компанія Andis популярна в 90 країнах. Вона виробляє ручні інструментів для стрижки, випрямлення та висушування волосся.

Електробритви, машинки та тримери є взаємозалежними інструментами для створення оригінальної зачіски та оформлення вус і бороди.

Тому, для того, щоб підібрати потрібний інструмент, треба правильно визначити специфіку у якій Ви працюєте. Дані інструменти можливо використовувати в домашніх умовах або в професійних салонах і барбершопі.

Купити машинку для стрижки волосся, тример та шейвер з безкоштовною доставкою.

Переваги покупки в Beauty Stage:

  • Безкоштовна доставка від 700 грн по всій території країни.
  • Знижки та приємні ціни.
  • Професійна консультація у виборі і використанні.
  • Гарантія якості.
  • Кожен товар оглядають і перевіряють перед відправкою.

Для того, щоб придбати товар потрібно залишити заявку на сайті та наш менеджер зв'яжеться з Вами в максимально короткий термін.

В нашому інтернет-магазині можливо придбати професійні машинки для стрижки волосся, тримери та шейвера за низькою ціною з безкоштовною доставкою. Відправлення замовлення здійснється в день оформлення товару.

Фільтрувати за

Цена
385 грн. 7990 грн.
Виробник
більше... менше
Вид
більше... менше
Країна виробник
більше... менше
Тип харчування
більше... менше
Потужність
більше... менше
Призначення
більше... менше
Гарантія
більше... менше
Набір насадок в комплекті
більше... менше
Країна реєстрації бренду
більше... менше