Гелі Naomi


Гелі Naomi

Нарощування нігтів на сьогоднішній день - це популярний тренд, в який втягується все більше дівчат. Постійний розвиток ринку, призводить до появи нових матеріалів, які спрощують процедуру і дозволяють робити нарощування гелем швидко і легко. У тому числі удосконалюються і гольові системи Наомі. Про них позитивно відгукуються вже не тільки майстри, а й любителі.

Нарощування гелем зараз актуально як ніколи. Штучні нарощені нігті можна побачити не тільки у модниць, але навіть у школярок старших класів. Така популярність пов'язана з низкою факторів:

  • За допомогою гелю можна зробити будь-яку довжину і форму.
  • Довговічність, стабільність в носінні до 3-х тижнів.
  • Доступна ціна.
  • Удосконалена формула.

У наш час гелі та системи нарощування Naomi дозволяють ефективно і легко створювати ідеальний манікюр. Майстри і клієнти, окремо відзначають такі плюси як практично повна відсутність запаху, відмінна еластичність і міцність. А головне легкість при нанесенні і роботі, адже саме це дозволять змоделювати ніготь саме тієї форми, яка вам подобається.

Ще одним важливим фактором популярності є наявність не тільки трифазної системи, а й однофазної. У чому ж відмінність? У матеріалах, які використовуються в процесі. У першому випадку використовується база, сам гель і топ, така система найкраще підходить для нарощування на типсах.

По-другому ж випадку, однофазний гель Наомі краще вибрати для корекції або нарощування без типс, хоча і з ними теж буде відмінно.

Де купити гелі Naomi?

У магазині Beauty Stage можна купити будь-який гель, для нігтів який вам потрібен, у нас представлений широкий вибір різних брендів, різні кольори і ціни. Ви гарантовано знайдете те, що шукайте. Наші менеджери допоможуть вам консультацією і швидко оформлять замовлення.

Фільтрувати за

Цена
135 грн. 280 грн.
Виробник
більше... менше
Колір
більше... менше
Вид
більше... менше
Обсяг
більше... менше
Країна виробник
більше... менше
Система нарощування
більше... менше