Гелі Canni


Гелі Canni

Нарощування і зміцнення гелем, є одним з популярних видів догляду за нігтями. З кожним роком тренд на нарощені нігті не слабшає, а тільки набирає обертів. Все тому, що виробники роблять все нові продукти, покращують і покращують старі.

Одними з лідерів ринку є гелі для нарощування Канни, вони популярні серед дівчат різного віку. Продукцію цього бренду відрізняє вигідна ціна і хороша якість. Довговічність в шкарпетці і простота в нанесенні.

До плюсів покриття нігтів гелів можна віднести:

  • Захист ногтей гелем, робить їх міцніше.
  • Зменшується ламкість.
  • Запобігає розшарування.
  • Довгий час шкарпетки.
  • Можливість вибрати будь-яку форму і розмір.

Як і у інших виробників, гелі Канни діляться на два типи, однофазні та трифазні.

Перші найчастіше використовують для зміцнення, корекції. Вони відмінно підходять для моделювання невеликої довжини. Саме з цієї лінійки рекомендують починати новачкам, їх найчастіше використовують будинку для створення штучних нігтів.

У той же час, трифазні гелі найчастіше використовують майстри для нарощування на типсах, що дозволяє створювати будь-яку довжину. Конструюють гелі Canni відрізняються ефективністю і міцністю, що дозволяє працювати з ними досить швидко, а це важливо адже майстер може прийняти більше клієнтів.

Манікюр гелем, доповнює природну красу жінки і робить її образ більш елегантним і естетичним.

Де купувати гель Канни?

Краще все це зробити в наших інтернет магазині Beauty Stage. Ми надаємо широкий вибір, найактуальніші позиції завжди в наявності. Професійна консультація, швидка відправка в день замовлення.

Фільтрувати за

Цена
100 грн. 100 грн.
Виробник
більше... менше
Колір
більше... менше
Обсяг
більше... менше
Країна виробник
більше... менше
Система нарощування
більше... менше