Віск в гранулах

Показати 1-15 з 15 товарів

Віск в гранулах для депіляції

Віск - один із найсучасніших і найзручніших методів видалення зайвих волосся на тілі та обличчі. Його можуть використовувати не тільки професійні майстри, але і зі спеціальним обладнанням в домашніх умовах.

Віск в гранулах завдяки своїй високій пластичності, легко і швидко наноситься навіть на великі ділянки тіла шпателем. Еластична плівка, що утворюється після застигання, гарантує відмінне зчеплення складу з волосками. Що дозволяє без болю і зусиль видалити різні типи волосся, в тому числі короткі і жорсткі.

Особливість воску - можливість нанесення в будь-якому зручному напрямку, незалежно від напрямку росту волосся. Використовувати гранульований воск дуже зручно, оскільки швидкість нагрівання гранул швидша. 

Перевагою воску в гранулах - є повторне нагрівання та використання без пошкодження якості матеріалів.  Віск з гарячою плівкою підходить для ручного використання: віск наноситься шпателем і може бути видалений вручну, без використання паперу для депіляції.

Купити віск в гранулах недорого в Києві

У нашому магазині Beauty Stage Ви знайдете різноманітні воски і зможете вибрати найбільш потрібний! Для замовлення потрібно залишити заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами відразу. А доставка не змусить довго чекати. Відправимо Вашу покупку в день замовлення.

Фільтрувати за

Цена
291 грн. 1403 грн.
Виробник
більше... менше
Вид
більше... менше
Країна виробник
більше... менше