Все для депіляції

Показати 1-24 з 86 товарів

Все для депіляції

Сьогодні тема краси являється важливою складовою життя. Індустрія бюті процедур стрімко розвивається та доглядати за собою стає простіше. Професійний догляд можливо забезпечити навіть в домашніх умовах. Одне з важливих питань догляду за собою - це видалення зайвого волосся з тіла, для того, щоб зробити гладку та шовковисту шкіру.

Популярний спосіб видалення волосся - це депіляція. Цей спосіб дуже зручний, оскільки це можна зробити швидко, тому що нанесення крему не представляє особливих труднощів, а волосся можна видалити за допомогою шпателя майже без болю.

Для професійного проведення процедури депіляції знадобляться спеціальні інструменти та обладнання.

Депіляція - це ефективне видалення волосся.

Основними перевагами депіляції є: 

  • Процедура забезпечує тривалий ефект.
  • Ефективний результат.
  • Доступні ціни на всі необхідні засоби та обладнання.

Депіляція популярна серед жінок у всьому світі. Відгуки процедури депіляції є позитивними, тому багато жінок обирають даний спосіб видалення волосся.

Що потрібно для проведення процедури депіляції вдома або в салоні?

  1. Віск в гранулах.
  2. Віск в картриджах.
  3. Теплий віск в банках.
  4. Воскоплави та парафінотопки - прилади для розігріву і топлення воску.
  5. Засоби до і після депіляції - відновлювальні та захисні засоби для шкіри: масло та лосьйон після депіляції, охолоджуючий гель після епіляції, лосьйон-емульсія, масло до депіляції. 
  6. Аксесуари для депіляції - це додаткові інструменти для проведення процедури: шпателі, смужки для депіляції, папір в рулоні, тальк для депіляції, активна паста проти вростання волосся, скраб для тіла.

Все вище перелічене є в наявності в нашому інтернет-магазині Beauty Stage! Ми продаємо лише перевірені засоби для депіляції від прямих постачальників, якість яких підтверджується відповідними документами та сертифікатами.

Купити все для депіляції недорого в Києві

У нашому магазині Beauty Stage Ви знайдете великий вибір воску та інструментів для депіляції. Для замовлення потрібно залишити заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами відразу. А доставка не змусить довго чекати. Відправимо Вашу покупку в день замовлення.

Фільтрувати за

Цена
6 грн. 1403 грн.
Виробник
більше... менше
Вид
більше... менше
Обсяг
більше... менше
Країна виробник
більше... менше