Форми, тіпси, аксесуари для нарощування

Показати 1-19 з 19 товарів

Форми, тіпси, аксесуари для нарощування нігтів

Нарощування нігтів - це процес, за допомогою якого штучні нігті або база накладається на природну нігтьову пластину за допомогою різних технік і основних матеріалів для манікюру. Моделювати нігті можна не тільки в салоні, але і вдома. Багато людей вважають, що побудова штучної нігтьової пластини шкідлива для здоров’я нігтів. Але це не так. 

Основні переваги нарощування нігтів:

  • Укріплення та зміцнення нігтьової пластини.
  • Гарний довготривалий стан нігтів.
  • Можливість створити бажану форму нігтя.

Який матеріал підходить тобі: акрил, тіпси, гель або скловолокно?

Матеріал для нарощування потрібно обирати відповідно до стану нігтів. Якщо нігті швидко ламаються, то варто обрати гель-лак. Якщо бажаєте відростити довгі нігті - краще обрати матеріал акрил. Для власниць міцної нігтьової пластини найкращим варіантом буде - верхнє моделювання нігтів.

Для того щоб професійно наростити нігті потрібні різні форми, тіпси та аксесуари для нарощування.

Форми для манікюру - це допоміжний матеріал, який дозволяє полегшити роботу нарощування, прискорити процес обробки та зробити бажану форму нігтя. Існує два основних типи матеріалів - верхні і нижні.

Як обрати потрібну форму?

Розміри форм для нарощування зазвичай становить від 1 до 3 см. Найпоширеніші типи тіпсів або форм, що використовуються для побудови - повні та половинки. Яку форму використовувати, залежить від довжини природного нігтя. На короткі нігті рекомендується клеїти повні форми, а на довгі нігті - половинки.

Форма може бути повністю прозорою або перламутрово-білою. Однак варіантів існує багато. Зверніть увагу, що кольорові пластикові форми є широкими, тому складні у використанні.

Одноразові та багаторазові форми для нарощування нігтів.

Форми для нігтів можуть використовуватися одноразово або повторно. Переваги одноразового використання - матеріал м’якший, більш придатний для використання зі складними нігтями. Таким матеріалом може бути: папір, фольга, тонкий і м’який пластик. Зазвичай набори продаються за найбільш доступною ціною.

Багаторазовими матеріалами для нарощування є тіпси.

Купити форми, тіпси, аксесуари для нарощування нігтів недорого в Києві

В Beauty Stage великий вибір форм, тіпсів, аксесуарів для нарощування нігтів. Для замовлення потрібно залишити заявку на сайті. Ми продаємо тількі якісну та перевірену продукцію.

Фільтрувати за

Цена
12 грн. 309 грн.
Виробник
більше... менше
Колір
більше... менше
Країна виробник
більше... менше
Кількість
більше... менше
Призначення
більше... менше
Набор
більше... менше