Форми, тіпси, аксесуари для нарощування

Показати 1-17 з 17 товарів

Форми, тіпси, аксесуари для нарощування нігтів

Нарощування нігтів - це процес, за допомогою якого штучні нігті або база накладається на природну нігтьову пластину за допомогою різних технік і основних матеріалів для манікюру. Моделювати нігті можна не тільки в салоні, але і вдома. Багато людей вважають, що побудова штучної нігтьової пластини шкідлива для здоров’я нігтів. Але це не так. 

Основні переваги нарощування нігтів:

  • Укріплення та зміцнення нігтьової пластини.
  • Гарний довготривалий стан нігтів.
  • Можливість створити бажану форму нігтя.

Який матеріал підходить тобі: акрил, тіпси, гель або скловолокно?

Матеріал для нарощування потрібно обирати відповідно до стану нігтів. Якщо нігті швидко ламаються, то варто обрати гель-лак. Якщо бажаєте відростити довгі нігті - краще обрати матеріал акрил. Для власниць міцної нігтьової пластини найкращим варіантом буде - верхнє моделювання нігтів.

Для того щоб професійно наростити нігті потрібні різні форми, тіпси та аксесуари для нарощування.

Форми для манікюру - це допоміжний матеріал, який дозволяє полегшити роботу нарощування, прискорити процес обробки та зробити бажану форму нігтя. Існує два основних типи матеріалів - верхні і нижні.

Як обрати потрібну форму?

Розміри форм для нарощування зазвичай становить від 1 до 3 см. Найпоширеніші типи тіпсів або форм, що використовуються для побудови - повні та половинки. Яку форму використовувати, залежить від довжини природного нігтя. На короткі нігті рекомендується клеїти повні форми, а на довгі нігті - половинки.

Форма може бути повністю прозорою або перламутрово-білою. Однак варіантів існує багато. Зверніть увагу, що кольорові пластикові форми є широкими, тому складні у використанні.

Одноразові та багаторазові форми для нарощування нігтів.

Форми для нігтів можуть використовуватися одноразово або повторно. Переваги одноразового використання - матеріал м’якший, більш придатний для використання зі складними нігтями. Таким матеріалом може бути: папір, фольга, тонкий і м’який пластик. Зазвичай набори продаються за найбільш доступною ціною.

Багаторазовими матеріалами для нарощування є тіпси.

Купити форми, тіпси, аксесуари для нарощування нігтів недорого в Києві

В Beauty Stage великий вибір форм, тіпсів, аксесуарів для нарощування нігтів. Для замовлення потрібно залишити заявку на сайті. Ми продаємо тількі якісну та перевірену продукцію.

Фільтрувати за

Виробник
більше... менше
Цена
1 $ 12 $
Колір
більше... менше