Гелі Kodi

Показати 1-24 з 30 товарів

Гелі для нарощування нігтів Kodi

У даному розділі представлені професійні гелі для нарощування Коді. Вони відрізняються високою якістю, особливою еластичністю, простотою в роботі, завдяки чому їх високо цінують майстри.

Гелі KODI PROFESSIONAL це якісний продукт, який дозволяє провести непросту процедуру нарощування швидко і легко. Дозволяють створити довговічний манікюр, який буде довго радувати вас або ваших клієнтів.

Однофазний гель для нарощування нігтів Коді

Це лінійка матеріалів які об'єднали в собі всі необхідні властивості для створення манікюру. Він чіпко фіксується на нігтьової пластини після полімеризації, забезпечує приємний блиск. Наноситься зазвичай тонким шаром, в один раз, не перевантажує нігтьову пластину. Однак володіє більш рідкою консистенцією ніж звичайний гель, що ускладнює його використання для новачків.

Трифазний гель Коді

Якщо для вас краща класична процедура нарощування, то трифазні гелі Kodi, це кращий вибір. Вони включають базовий, конструює і фінішний гель.

Основа найчастіше використовується безбарвна, рідше кольорова гель база або ж камуфлююча.

Камуфлюючі гелі Коди створюють ефект максимальної натуральності, імітуючи колір натуральної нігтьової пластини.

Дуже добре підходить як для досвідчених майстрів, так і для новачків, які тільки знайомляться з нарощуванням.

Біогелі для нарощування

Біогелі в першу чергу використовуються не для моделювання довжини, а для роботи з короткими нігтями. Вони так само добре виступають в ролі матеріалу для зміцнення натурального нігтя. Каучукова основа робить їх дуже еластичними і міцними, забезпечує надійну і довговічну носку.

Чому майстри купують гелі коди?

Широкий вибір, найкраще поєднання ціна і якість, зручність і комфорт в роботі, а також багато інших чинників, які роблять вибір кращого гелю для нарощування простим і для багатьох очевидним. Купити їх можна в нашому інтернет магазині Beauty Stage, ми забезпечимо швидке виконання вашого замовлення і оперативну доставку по Україні.

Фільтрувати за

Цена
120 грн. 600 грн.
Виробник
більше... менше
Колір
більше... менше
Вид
більше... менше
Обсяг
більше... менше
Країна виробник
більше... менше
Система нарощування
більше... менше