Гелі для нарощування

Показати 1-24 з 145 товарів

Гелі для нарощування

Нарощування нігтів гелем є популярним способом зробити красивий манікюр. Особливість гелю в тому, що він твердішає и формує тім самим штучний ніготь. При цьому покриття виходить досить міцнім та еластичним, воно тримається на нігтях більше 3-х тіжнів. Гель досить простий в роботі, якщо порівнювати его, наприклад, з акрилом. Адже останній має меншу пластичність.

Купити гель для нарощування різніх брендів и марок можна в нашому магазині.

Як правильно використовувати гель для нарощування?

Наростити нігті не вийди без матеріалів для нарощування гелем. Ідеальний манікюр починається сортаменту з правильного Вибори всех необхідніх матеріалів. Коли ви Придбай все необхідне, можна Приступати до процедури. Але якщо ви новачок и робіте все в перший раз, краще Всього ознайомитись з технологією Нанесення и моделювання матеріалу.

Гелі для нарощування нігтів - важливі, але без досвіду, зробити якісний манікюр не вийде. Тому найкраще потренуватися, наприклад, на тіпсах. Майстри манікюру вчяться цьому не один місяць, тому розраховуваті, що у вас все вийде відразу не варто.

Необхидно відзначиті, ща самі гелі для нігтів мають різне призначення, виділяють такі:

  • Конструюючі гелі.
  • Камуфляжні и кольорові.
  • Є спеціальні бази и топи для даного типу покриття.

Де купити хороший гель для нарощування?

Все для нарощування нігтів и в тому числі Гелі, можна придбати в магазині Beauty Stage. Ми забезпечуємо широкий вибір та кращі ціни, на найпопулярніші бренди, включаючи Kodi, Майл Нейл, YRE, Canni. Наші менеджери допоможуть вам з вибором та нададуть професійну консультацію. Відправку замовлень здійснюємо по всій України.

Фільтрувати за

Категорії
більше... менше
Виробник
більше... менше
Цена
1 $ 39 $
Обсяг
більше... менше
Колір
більше... менше
Вид
більше... менше
Система нарощування
більше... менше