Гелі для нарощування

Показати 1-24 з 159 товарів

Гелі для нарощування

Нарощування нігтів гелем є популярним способом зробити красивий манікюр. Особливість гелю в тому, що він твердішає и формує тім самим штучний ніготь. При цьому покриття виходить досить міцнім та еластичним, воно тримається на нігтях більше 3-х тіжнів. Гель досить простий в роботі, якщо порівнювати его, наприклад, з акрилом. Адже останній має меншу пластичність.

Купити гель для нарощування різніх брендів и марок можна в нашому магазині.

Як правильно використовувати гель для нарощування?

Наростити нігті не вийди без матеріалів для нарощування гелем. Ідеальний манікюр починається сортаменту з правильного Вибори всех необхідніх матеріалів. Коли ви Придбай все необхідне, можна Приступати до процедури. Але якщо ви новачок и робіте все в перший раз, краще Всього ознайомитись з технологією Нанесення и моделювання матеріалу.

Гелі для нарощування нігтів - важливі, але без досвіду, зробити якісний манікюр не вийде. Тому найкраще потренуватися, наприклад, на тіпсах. Майстри манікюру вчяться цьому не один місяць, тому розраховуваті, що у вас все вийде відразу не варто.

Необхидно відзначиті, ща самі гелі для нігтів мають різне призначення, виділяють такі:

  • Конструюючі гелі.
  • Камуфляжні и кольорові.
  • Є спеціальні бази и топи для даного типу покриття.

Де купити хороший гель для нарощування?

Все для нарощування нігтів и в тому числі Гелі, можна придбати в магазині Beauty Stage. Ми забезпечуємо широкий вибір та кращі ціни, на найпопулярніші бренди, включаючи Kodi, Майл Нейл, YRE, Canni. Наші менеджери допоможуть вам з вибором та нададуть професійну консультацію. Відправку замовлень здійснюємо по всій України.

Фільтрувати за

Цена
12 грн. 960 грн.
Виробник
більше... менше
Колір
більше... менше
Вид
більше... менше
Обсяг
більше... менше
Країна виробник
більше... менше
Система нарощування
більше... менше
Кількість
більше... менше
Призначення
більше... менше
Набор
більше... менше