Витяжки для манікюру

Показати 1-24 з 28 товарів

Манікюрна витяжка покликана збільшити комфорт як майстра так і клієнта, вона поглинає дрібний пил, перешкоджаючи його вдихання і відповідно потрапляння в легені. Особливо це актуально для майстрів манікюру що працюють на потоці, так як щоденне вдихання великої кількості пилу може похитнути здоров'я найл-майстра і привести до серйозних захворювань. Тому справжні нейл-профі які цінують себе і поважають своїх відвідувачів використовують спеціальне обладнання за типом пилососів для манікюру.

Витяжки для манікюру, види і відмінності

Манікюрні витяжки-пилососи, стали незамінними помічниками професійних працівників нейл сервісу. Однак, новачкам буває складно розібратися, на що потрібно звертати увагу при виборі витяжки для нігтів. Тому ми постараємося коротко описати основні моменти, які допоможуть при виборі.

Які фактори варто враховувати при покупці:

  • Потужність;
  • Продуктивність, це кубометри на годину;
  • Рівень шуму;
  • Наявність або відсутність м'якого підлокітника;
  • Кількість вентиляторів;
  • Тип конструкції.

Потужність основний фактор, він тісно корелює з продуктивністю, а також швидкістю обертання. Сучасні потужні витяжки для нігтів мають регульовану швидкість, що набагато зручніше.

Рівень шуму визначається особливостями конструкції і якістю, і потужністю самих вентиляторів. При постійній роботі дуже гучний манікюрний пилосос може сильно стомлювати і вас, і клієнтів.

М'який підлокітник є приємною опцією, якщо його немає, то доведеться докуповувати окремо.

Кількість вентиляторів, більшість моделей мають 1, рідше 2 або 3, останні використовуються для двох рук.

Про конструктивних особливостях і різновидах поговоримо більш докладно.

В магазинах представлені чотири переважаючих види витяжок для манікюру:

  • Настільна, переносна або портативна, зі змінним мішечком, це найпоширеніший вид за рахунок невеликої вартості і габаритів.
  • Витяжка-пилосос оснащена фільтрами, з гофрой або трубою, відрізняються від портативних до досить великих, розміром з тумбочку.
  • Педикюрна витяжка, відрізняється високою регульованою підставкою.
  • Вбудована або врізна, монтується в отвір на столі майстра.

Є також незвичайні апарати для поглинання пилу, які поєднують в собі вбудовану лампу, фрезер і власне сам пиловловлювач.

Більшість салонів краси використовують витяжки для манікюру настільні, рідше вбудовані.

Моделі зі змінними мішечками також переважають над тими, хто фільтр.

На цьому основні характеристики пилососів для манікюру закінчуються, при виборі рекомендуємо спиратися саме на них, при цьому з огляду на власні потреби, потреби, завантаженість у роботі і фінансові можливості.

Купити витяжку для манікюру в Києві і Україні

Придбати манікюрнеу витяжку недорого можна в нашому магазині Beauty Stage, ми представляємо широкий ряд моделей, за вигідними цінами. Подібно консультуємо і допомагаємо з вибором, враховуючи ваші індивідуальні потреби.

У нас також представлений великий спектр обладнання для салонів та інших товарів. Доставку здійснюємо по всій Україні, прагнучи надати кращий сервіс для наших клієнтів відправляємо в товари в день замовлення.

Фільтрувати за

Цена
399 грн. 7000 грн.
Виробник
більше... менше
Колір
більше... менше
Вид
більше... менше
Країна виробник
більше... менше
Тип
більше... менше
Потужність
більше... менше
Гарантія
більше... менше
Кількість вентиляторів
більше... менше
Регулювання потужності
більше... менше