Крафт пакети для стерилізації

Показати 1-9 з 9 товарів

Репутація майстра манікюру або салону краси має вкрай важливе значення і складається з різних дрібниць. Однією з таких вкрай важливих деталей, є крафт пакети для інструментів. Їх використання не тільки дає можливість утримувати робочі інструменти в гарантованій чистоті, але і дозволяє розкривати їх безпосередньо перед клієнтом, що збільшує довіру до майстра.

В ПСПВ і паперових крафтових пакетах для манікюру можна стерилізувати різні види ножиць, кусачок, пилок, пушерів, фрез, пінцетів або голок.

Крафт пакети для стерилізації інструментів

Якість обслуговування клієнта, це одні з ключових конкурентних моментів в б'юті галузі сьогодні. Пакети для повітряної і парової стерилізації це не тільки плюсик до довіри, вони підвищують безпеку будь-якої косметичної процедури в якій використовуються багаторазові прилади.

Використання паперових індивідуальних пакетів для стерилізації, це прояв турботи про вашого клієнта. Так як карафт-пакети мають низьку вартість, економити на них не варто.

Упаковка для стерилізації виготовляється зі спеціальної медичної багатошарового паперу або ПСВП плівки з поліпропілену або поліефіру, є і комбіновані варіанти. І відповідають медичним стандартам аксесуарів для дезінфекції.

Сучасні самоклеючі крафт пакети, мають липку стрічку яка дозволяє легко і надійно запечатувати їх самостійно. Так само підвищується рівень надійності процедури стерилізації в сухожарові шафі або автоклаві, так як на крафтових пакетах для інструментів є спеціальний індикатор, який підтверджує успішність проведення процедури. Мають високу температурну стійкість і можуть використовуватися при температурі до 180 C. Забезпечують гарантовану стерильність до 60 днів.

Використовувати крафтові пакети для повітряної або парової стерилізації дуже просто, потрібно акуратно укласти підготовлені інструменти і запечатати за допомогою самоклеючої стрічки. Після чого укласти їх в автоклав або сухожар. Після закінчення процедури, на упаковці можна підписати дату і час дезінфекції.

Основні відмінності крафт пакетів для стерилізації:

  • Розміри: маленькі, середні, великі;
  • Матеріал: папір, ПСПВ, поліпропілен;
  • Призначення для повітряної, парової стерилізації, універсальні;
  • Марка виробника: Медтест, СтеріМаг і т.д;
  • З клійкою стрічкою чи ні;
  • Вартість та кількість в упаковці.

Для стерилізації також застосовується такі види упаковки, як наприклад: комбіновані рулони, та інші.

Пакети для повітряної і парової дезінфекції манікюрного інструменту найкраще зберігати в темному, сухому і захищеному від пилу і бруду місці.

Де купити крафт пакети для стерилізації?

Придбати крафтові пакети для стерилізації інструментів можна в нашому інтернет-магазині Beauty Stage. Зробити замовлення можна через корзину або за допомогою кнопки купити в клік. Наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання, допоможуть з вибором і оформленням замовлення. Відправлення здійснюється по всій території України. Гарантуємо якість товарів, представлених в нашому магазині.

Фільтрувати за

Цена
114 грн. 194 грн.
Виробник
більше... менше
Кількість
більше... менше
Розмір
більше... менше