Стерилізатори для інструментів

Показати 1-24 з 40 товарів

Стерилізація інструментів, це один з найважливіших етапів роботи будь-якого майстра б'юті сфери, оскільки від цього залежить безпека і здоров'я як майстра, так і клієнта. У якісної дезінфекції потребують інструменти які використовують майстри манікюру, перукарі, косметологи, тату майстра, педологи і багато інших працівники сфери краси.

Кожен поважаючий себе майстер використовує стерилізатори для інструментів, оскільки ця проста і недорога, але дуже важлива процедура.

Стерилізатори для манікюрних інструментів

Якісна стерилізація робочого інструмента мінімізує ризики і дозволяє відчувати майстру себе впевнено, забезпечуючи безпеку клієнтів. Це особливо важливо при роботі з великою кількістю людей. Стерилізатор для салону краси, це одна з найважливіших речей, без яких салон просто не зможе працювати повноцінно.

В апаратах для дезінфекції можна продезинфікувати різні види інструментів. Крім звичайних манікюрних і педикюрних щипчиков, кусачок і пушерів, сухожарові і ультрафіолетові стерилізатори використовуються для обробки:

 • Перукарських ножиць, насадок на машинки і лез для бритв;
 • Обладнання для татуажу і тату, різних голок і пінцетів;
 • Діамантових твердосплавних і керамічних фрез;
 • пінцетом і щипчиків для брів і вій.

Дезінфектори для манікюрних інструментів відрізняються типом, формою, обсягом, потужністю. Але найголовнішим параметром, скінчено, є вид стерилізації.

Види стерилізаторів:

 • сухожарові або повітряний, використовується для обробки сухим повітрям, нагрітим до високої температури. Сухожари мають високу ефективність, повністю знищує мікроби, бактерії і грибки. Крім того, не мають агресивного впливу і не викликають корозію. Зазвичай, сухожари мають металевий корпус і піддон з нержавіючої сталі. Прості у використанні і дуже зручні.
 • Ультрафіолетові і UVC LED стерилізатори, впливають на інструменти УФ-випромінюванням, тим самим знезаражуючи і вбиваючи бактерії і мікроорганізми. Великим плюсом таких УФ-стерилізаторів є їх багатофункціональність. Оскільки в них можна використовувати прилади з різних матеріалів, наприклад: металеві, пластикові, силіконові, дерев'яні, в тому числі кисті, шпильки, гребінці. У більшості випадків у них пластиковий корпус і невелику вагу.
 • Кварцові або кулькові стерилізатори, нагрівають до високої температури гласперленові кульки, в які занурені прилади. До плюсів, можна віднести, не високу вартість, простоту у використанні і компактні розміри. Широко поширені в перукарнях і салонах краси. Забезпечують швидке знезараження.
 • Ультразвукові, використовуються найчастіше для очищення невеликих інструментів, наприклад, насадок для фрезера. Принцип роботи досить простий, камера заповнюється водою, а апарат створює високочастотні вібрації за допомогою ультразвуку, що дозволяє ефективно знищувати бактерії.
 • Парова стерилізація, здійснюється за допомогою гарячої пари, метод популярний в косметологічних салонах. Для цієї мети використовують спеціалізовані манікюрні автоклави. Вони мають міцний корпус з герметичною кришкою.

Сучасний модельний ряд апаратів для дезінфекції досить широкий, кожна модель відрізняється своїми особливості та переваги.

Що важливо враховувати при покупці стерилізатора для салону краси:

 • Спосіб роботи і тип нагрівальних елементів;
 • Швидкість процедури;
 • Температурний режим і настройки таймера;
 • Матеріали корпусу і внутрішньої частини, лотка або колби;
 • Розміри і вартість.

Де купити стерилізатор інструментів для манікюру в Україні та Києві?

В інтернет магазині Beauty Stage, ви маєте можливість вибрати і купити стерилізатор для манікюру, за вигідною ціною. Ми надаємо гарантію на кожну модель. Забезпечуємо кваліфіковану консультацію і допомогу у виборі. Приймаємо замовлення 7 днів на тиждень. Робимо швидку доставку по всій Україні.

Серед наших клієнтів, майстри манікюру і педикюру, педологи, перукарі, бровісти і салони краси. Купуючи якісний стерилізатор, ви робите внесок в надійність і безпеку роботи, там самим створюючи свій імідж.

Фільтрувати за

Категорії
більше... менше
Цена
5 $ 355 $
Дисплей
більше... менше
Виробник
більше... менше
Вага
більше... менше
Терморегулятор
більше... менше
Вид стерилізації
більше... менше