Насадки для фрезера

Показати 1-24 з 187 товарів

В світі манікюру, як і в будь-якій сфері жіночої краси, є свої тренди і тенденції. Майстри манікюру створюють все нові незвичайні дизайни, а виробники матеріалів, в свою чергу, намагаються поліпшувати якість і радувати любительок манікюру новинками. Розвиток манікюрною техніки дозволило створювати портативні і недорогі апарати для манікюру і педикюру, які стали дуже популярні.

Фрези для апаратного манікюру і педикюру

Фрезери для манікюру , колись доступні тільки салонам краси, тепер стали доступні і для домашнього використання, оскільки стали більш компактними та дешевшими. Апаратний манікюр полюбився дівчатам так як його робити безпечніше і швидше. Однак, щоб його робити потрібний навик, а до фрезера потрібні насадки, або як їх ще називають фрези.

При покупці манікюрних фрез важливо вибрати потрібні, а для цього слід враховувати кілька основних моментів:

  • Призначення: фрези для манікюру, для педикюру, полірувальники.
  • Матеріал насадки для фрезера. Різні матеріали використовуються для різних завдань, детальніше про це нижче.
  • Форма: кукурузка, конус, полум'я, куля і т.д.
  • Абразивність, можна визначити за кольором кільця: 1. Жовтий колір - екстрамелкій абразив; 2. Червоний - дрібний; 3. Синій - середній абразив (іноді без забарвлення); 4. Зелений - великий; 5. Чорний - екстракрупний.
  • Виробник.

У професійного майстра насадок для фрезера може бути більше ніж в магазині, адже кожна потрібна для певної задачі і використовується кожен день. Новачкам вистачить і невеликого набору фрез для манікюру.

Призначення та види фрезерних насадок

Коли постає питання про необхідність покупки фрез для апаратного манікюру і педикюру, новачки часто губляться, тому з деякими моделями фрезеров в комплекті вже йдуть набори насадок, їх вистачає для основних процедур. Але не всі апарати укомплектовані такими наборами, тому можна окремо докупити набір фрез для манікюру, або вибрати їх окремо.

Щоб допомогти вам розібратися, які насадки апарату для манікюру вибрати і для чого вони потрібні, ми склали коротку класифікацію:

  • Твердими алмазними фрезами роблять грубу роботу, вони розрізняються формою і ступенем абразивності, відрізняються типом насічки: коса, пряма, хрестоподібна. Можуть застосуються для запила вільного краю штучних нігтів, вирівнювання і видалення різних нерівностей, а також чищення арок. У педикюрі використовуються також для очищення стоп від ороговілого шару шкіри. Фісурні насадки для роботи з фрезером з твердосплавних матеріалів використовують для роботи з мозолями і в роботах підвищеної складності. Насадки типу голка, покриті дрібною насічкою застосовуються для обробки кутикули і шкірних валиків.
  • Керамічні фрези застосовуються для роботи з нігтьової пластиною, кутикулою і шкірою різної щільності. Характеризуються безпечністю, що робить їх одним з популярними видів насадок для фрезера серед початківців майстрів. Однак, вони досить м'які і від того зношуються швидше. Також розрізняються за типом насічки і абразивності, є як грубозернисті, так і дрібнозернисті. Останні застосовують для завершальній шліфування нігтя і фінішної обробки шкіри. Керамічні насадки для апарату, відмінно підходять для зняття гелів і акрилу. Для роботи з гелем зазвичай використовують фрези середньої абразивності, для акрилу краще підійдуть м’яким абразивом.
  • Корундові насадки теж добре підходять новачкам, оскільки мають досить м'яку структуру. На відміну від попередніх видів насадок, ними практично неможливо поранити нігтьову пластину або шкіру. Вони використовуються для м'якої шліфування бічних валиків, кутикули і делікатній роботи зі шкірою стоп. Застосовуються після обробки алмазними або твердосплавними фрезами.
  • Силіконові насадки використовують для фінальної обробки і полірування нігтів і шкіри. Добре підходять для підготовки нігтя перед нарощуванням, ідеально знімаючи верхній шар нігтьової пластини.
  • Менш поширені види насадок: композитні, фетрові, латунні, різні полірувальники, а також пісочні ковпачки. Такі ковпачки, схожі на наждачний папір, застосовуються для різних процедур в салонах краси і використовуються один раз.

Як правильно зберігати і доглядати за насадками для фрезера

Правила зберігання і догляду дуже прості, однак рекомендуємо їх дотримується, оскільки це дозволить збільшити термін служби куплених фрез. Будь-яка насадка потребує очищення після кожного використання. У домашніх умовах очищення можна провести за допомогою спеціальної щітки з латуні. У салоні можуть використовувати ультразвукову чистку фрезерних насадок, як більш щадний метод. Також необхідно виконати стерилізацію. Зберігати в закритому боксі, це не тільки зручно, але й захищає від попадання пилу і бруду.

Де купити насадки для апаратного манікюру в Україні?

В нашому магазині представлений широкий асортимент насадок на фрезер за вигідними цінами. Їх легко замовити на нашому сайті, в разі необхідності можна зв'язатися з менеджером по телефону або в чаті на сайті. Ми проконсультуємо і допоможемо з вибором. Гарантуємо якість і швидку по Києву або Новою Поштою по всій Україні.

Фільтрувати за

Цена
0 грн. 299 грн.
Виробник
більше... менше
Вид
більше... менше
Країна виробник
більше... менше
Насічка
більше... менше
Форма насадки
більше... менше
Тип
більше... менше
Набор
більше... менше
Набір
більше... менше
Продукт доданий до обраного