Кисті для манікюру

Показати 1-24 з 88 товарів

Для створення ідеального манікюру потрібно трошки пофантазувати і придумати класний дизайн. А втілити його допоможуть кисті для манікюру, вони застосовуються не тільки для дизайну, але і для закладу гель лаку під кутикулу, роботи і базовим або топовим покриттям, а також для нарощування штучних нігтів. Пензлик незамінний інструмент, це підтвердить будь-який нейл майстер, без них не зробити чарівний дизайн, або навіть звичайний френч.

Кисті для манікюру

Звертати увагу при виборі манікюрних пензликів потрібно на кілька факторів:

  • Матеріал;
  • Форма і щільність ворсу;
  • Вартість.

Щільність і форма ворсу, основні параметри. Саме від них залежить область використання вашого пензлика для манікюру. В інтернет магазині Beauty stage можна знайти тонкі пензлики для промальовування вензелів і витончених візерунків, з довгим і коротким ворсом, скошені, плоскі і конусоподібні. Також є кисті для нарощування нігтів.

Вартість якісних і професійних пензлику для манікюру не буваю дуже низькою. Навіть звичайнісінький синтетичний пензлик може кардинально відрізняться, все залежить від бренду, обладнання на якому їх зробили, дизайну, матеріалу та характеристик.

Важливою частиною є, правильний догляд та чистка кистей для нігтів, не важливо купили ви натуральні або синтетичні. Щоб вони прослужили довго, з вашого боку, їм потрібен належний догляд. Не забувайте очищати їх після закінчення роботи, із застосуванням спеціалізованих рідинами. Не потриібно відмочувати їх у воді. Важливо і правильне зберігання, ворс не повинен заламуватися.

Основні види кистей для манікюру і їх призначення.

Перед тим як купити кисть, потрібно розібратися, що саме з її допомогою ви хотіли б робити. Так як вони мають строгу спеціалізацію і створені для різних цілей. Все залежить від форми і розміру.

Отже, кисті для манікюру бувають:

  • З плоскі або трохи закруглені, в міру жорсткі, застосовуються для роботи з акрилом та нарощування, при моделюванні форми нігтя.
  • Форма квадрат або прямокутник з досить коротким ворсом підходить для гелевих нігтів.
  • Для дизайну використовують кисті таких типів: волосок і точкова. Перша має довгі тонкі ворсинки, застосовується для тонких ліній. Друга дозволяє промальовувати дрібні деталі.
  • Пензлик з плоским або скошеним ворсом з синтетичних волокон, добре підійдуть для китайської розпису.
  • Зробити дуже плавний перехід між квітами, дозволяє віярна кисть. Чудово підходить для розтушовування і виконання дрібних елементів дизайну.

Як вибрати матеріал кисті для манікюру?

Пензлик для манікюру діляться на натуральні або синтетичні зі штучним ворсом. Натуральні можуть бути виготовлені з вовни таких тварин як соболь або куниця. Вони добре підходять для різних видів робіт і дизайнів. Мають довгий термін служби. Доглядати за ними легко.

Синтетичний ворс може прослужити менше, проте це нівелюється тим що вони дешевші. Але прогрес не стоїть на місці, постійно створюються нові склади полімерів для створення кращого ворсу і поліпшення його характеристик. Для тих, хто працює з гелями, штучні пензлики незамінні, адже з натуральними в даному випадку працювати не практично.

Наш інтернет магазин забезпечує швидку по Україні.

Фільтрувати за

Цена
14 грн. 210 грн.
Виробник
більше... менше
Обсяг
більше... менше
Країна виробник
більше... менше
Тип
більше... менше
Кількість
більше... менше
Призначення
більше... менше
Матеріал
більше... менше
Розмір
більше... менше
Форма
більше... менше
Набор
більше... менше
Набір
більше... менше